Tommy Vaerewijck
Punten
47VP
VP, wat is dat?
Dat zijn Vooruit Punten.
Telkens je meewerkt aan een Vooruit-actie, groot of klein, online of offline, ontvang je Vooruit Punten.
Wat je met die punten kan doen? Dat blijft nog even ons geheim. We vertellen het snel 🙂
-
Verkeer op de Grote Markt: actie nodig
Ons gemeenteraadslid Tommy Vaerewijck kwam op de commissiezitting van 15 september tussen rond de situatie op de Grote Markt.
Er is veel fiets- en voetgangersverkeer op de markt. Dat is een goede zaak. Maar er zijn ook aandachtspunten die moeten worden aangepakt.
Bijvoorbeeld:- De onduidelijke situatie rond Het Woord.- Het conflict tussen fietsers die van de markt komen (kant Stationsstraat) aan Het Woord en bussen die de Parklaan oprijden. De bochtstraat van de bus is zo dat hij in conflict komt met wachtende fietsers.- Fietsers die vanuit de Hofstraat richting Parkstraat fietsen in tegenrichting.- Fietsers die over de voetgangerszone rijden, bijvoorbeeld aan het einde van de Stationsstraat.
Er is ook duidelijkheid nodig over sommige aspecten van doorrijvergunningen. Bijvoorbeeld: kunnen mantelzorgers een vergunning krijgen en onder welke voorwaarden?
Tommy volgt dit verder op
Sorry, mogen we
nog 1 minuutje
jouw aandacht?
We zien dat je geïnteresseerd was in meerdere artikels op onze
website. Wat als we je in de toekomst automatisch op de hoogte
zouden brengen? Klikt goed? Geen spam, beloofd.