Nieuw afdelingsbestuur in Oudenburg
-
Nieuw afdelingsbestuur in Oudenburg
Posted by Vooruit Oudenburg · July 04, 2025 6:10 PM · 1 reaction
De partij Vooruit Oudenburg heeft een nieuw bestuur gekozen om deze legislatuur vorm te geven. “Het is wat zoeken naar onze positie”, stelt raadslid Tahira Malik.
Tahira Malik, was in de vorige bestuursperiode schepen, nu zit ze in de oppositie. De socialisten zijn toe aan wat herbronning en hebben nu een nieuw bestuur klaar!
Krak als voorzitter
“Na de verkiezingen was het sowieso de bedoeling om een nieuw bestuur aan te stellen”, verduidelijkt Malik. “Een aantal mensen die aan de verkiezingen meewerkten, hadden de ambitie om te blijven en meer inbreng in het bestuur te hebben. Andere personen die vroeger nog bij ons actief waren, keerden dan weer terug.”
Naast Malik zetelen ook Marleen Desmedt, Ives Vandierendonck broer van Voor Oudenburg-raadslid Yannick ‘Spekke’ en gewezen journaliste Laurette Ingelbrecht in het bestuur. Lieven Deceuninck is secretaris, Stefaan Lambert ondervoorzitter. Sandra Heyvaert, in 2019 verkozen tot Krak van Oudenburg, is de nieuwe voorzitter.