tina van havere
Punten
VP, wat is dat?
Dat zijn Vooruit Punten.
Telkens je meewerkt aan een Vooruit-actie, groot of klein, online of offline, ontvang je Vooruit Punten.
Wat je met die punten kan doen? Dat blijft nog even ons geheim. We vertellen het snel 🙂
-
De Lijn laat Rupelmonde links liggen door werken op het traject: “Onaanvaardbaar dat een heel dorp niet meer bediend wordt”
De Lijn laat de bussen van lijn 93 vanaf maandag niet meer langs Rupelmonde rijden. Die beslissing is genomen omdat er werken starten in de Burchtstraat (N419). Door die werken zou het tijdverlies te veel oplopen en komt het rittenschema in het gedrang. Schepen van Mobiliteit Jeroen Verhulst (Wij, Samen Sterk) reageert furieus. “En dat zonder enig overleg.”
Read more -
tina van havere published Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht - Vooruit bevraagt pendelaars in station Beveren: “Iedereen moet zich hier veilig voelen” in NIEUWS (lokaal) 2026-03-03 00:16:30 +0100
Vooruit bevraagt pendelaars in station Beveren: “Iedereen moet zich hier veilig voelen”
Vooruit heeft vanochtend actie gevoerd aan het station van Beveren. Ze bevroegen treinreizigers en handelaars over hun gevoel van veiligheid in en rond het station.
Read more
Sorry, mogen we
nog 1 minuutje
jouw aandacht?
We zien dat je geĂŻnteresseerd was in meerdere artikels op onze
website. Wat als we je in de toekomst automatisch op de hoogte
zouden brengen? Klikt goed? Geen spam, beloofd.