LOKAAL: Vooruit Halle organiseert een voedselinzamelactie voor het Centrum Menswelzijn
Bertrand Demiddeleer
Provincieraadslid Vlaams-Brabant / Gemeenteraadslid HalleThursday 13
February 2025 11:04
Het Centrum Menswelzijn in Halle kampt met een tekort aan middelen, waardoor de verstrekking van voedselpakketten in het gedrang komt. Om hen te steunen, organiseert Vooruit Halle op zondag 2 maart 2025 van 10u tot 13u30 een inzamelactie in het Ontmoeitingscentrum Halle Vooruit, op het Oudstrijdersplein 14.. Iedereen die wil helpen, kan langskomen en voedingsmiddelen doneren.
Wat kan gedoneerd worden?
Er wordt voornamelijk droge en niet-bederfbare voeding ingezameld, zoals: Pasta, rijst en peulvruchten en conserven zoals groenten, soep en fruit in blik.
Arno Pirolo, fractieleider van Vooruit Halle, benadrukt het belang van deze actie: "We zien dat steeds meer mensen afhankelijk zijn van voedselhulp. Met deze inzamelactie willen we een verschil maken en het Centrum Menswelzijn ondersteunen in hun waardevolle werk. We rekenen op de solidariteit van onze inwoners."
Als je op 2 maart niet kan langsgaan, maar je wil toch graag doneren, dan neem je best contact op met Vooruit Halle via [email protected] of bel 0489 72 07 03.
Voor meer info:
0489 72 07 03
Ga naar Bertrand Demiddeleer
Over de Auteur
Bertrand Demiddeleer
Provincieraadslid Vlaams-Brabant / Gemeenteraadslid HalleDeel dit artikel met je vrienden.