LOKAAL: Mortsel maakt werk van fietsleasing voor onderwijzend personeel
Vooruit Mortsel
Wednesday 26
February 2025 10:19
Het onderwijzend personeel van de stad Mortsel zal in de toekomst ook een fiets kunnen leasen. De stad is volop bezig met de voorbereidingen en hoopt er in de loop van volgend schooljaar mee te kunnen starten. Dat maakte onderwijsschepen Steve D'Hulster (Groen Vooruit) bekend in zijn antwoord op een vraag van raadslid Goele Custers op de gemeenteraad.
Het onderwijzend personeel van de stad Mortsel zal in de toekomst ook een fiets kunnen leasen. De stad is volop bezig met de voorbereidingen en hoopt er in de loop van volgend schooljaar mee te kunnen starten. Dat maakte onderwijsschepen Steve D'Hulster (Groen Vooruit) bekend in zijn antwoord op een vraag van raadslid Goele Custers tijdens de gemeenteraad.
"We vinden dat alle medewerkers van Mortsel recht hebben om een fiets te leasen, daarom gaan we dat samen met de scholengroep ook mogelijk maken voor ons onderwijzend personeel. Het loonbeleid van het onderwijzend personeel is niet in handen van de stad, maar gebeurt door de Vlaamse overheid, dat maakt het wat complexer, maar we doen er alles aan om er volgend schooljaar mee te kunnen starten." - Steve D'Hulster schepen voor Onderwijs
92 personeelsleden leasen een fiets in Mortsel
Het stadspersoneel kan al langer een fiets leasen in Mortsel. Tot nu toe maken al 92 medewerkers gebruik van die optie. De stad wil de fietslease nu ook mogelijk maken voor het onderwijzend personeel. De afgelopen maanden werden daar de voorbereidingen voor opgestart binnen de scholengemeenschap. In eerste instantie moet er een raamcontract komen voor De stad hoopt om in de loop van volgend schooljaar de lease te kunnen opstarten.
Ga naar Vooruit Mortsel
Over de Auteur
Vooruit Mortsel
Deel dit artikel met je vrienden.