🛹 Skatepark geopend in de Frans De Peuterstraat!
Jelle Baart
CommunicatieverantwoordelijkeThursday 26
June 2025 13:33
Op 20 juni werd het nieuwe skatepark in de Frans De Peuterstraat feestelijk geopend. Het oude skatepark was versleten en dringend aan vervanging toe, en de Kapelse jeugd kan nu gebruik maken van een state-of-the-art infrastructuur waar veel andere gemeenten jaloers op zullen zijn!
Met deze investering geven we onze jongeren opnieuw ruimte om zich uit te leven, te ontmoeten en hun talenten te ontwikkelen. Voor Vooruit Kapellen is dit een toonbeeld van investeren in jeugd, vrije tijd en publieke ruimte. In ons programma pleiten we voor kwaliteitsvolle, inclusieve infrastructuur voor jongeren — niet alleen sporthallen en voetbalvelden, maar ook ruimte voor wie het nét iets anders doet.
Ook binnen het bestuursakkoord engageren we ons voor toegankelijke en aantrekkelijke buitensportinfrastructuur. Dit nieuwe skatepark past daar perfect in: veilig, uitnodigend en gebouwd op maat van de Kapelse jongeren.
We kijken uit naar de opening — en vooral naar het leven dat het park straks opnieuw zal brengen!
Ga naar Jelle Baart
Over de Auteur
Jelle Baart
CommunicatieverantwoordelijkeDeel dit artikel met je vrienden.