Nieuws

Hogere maaltijdcheques dankzij Vooruit - parlementslid Vanrobaeys: “Extra koopkracht voor wie élke dag werkt”

Team Vooruit

Friday 11

July 2025 14:55

Goed nieuws: de maaltijdcheques worden verhoogd met 2 euro. Al tijdens de regeringsonderhandelingen en in het parlement heeft Vooruit hier keihard voor gestreden. Federaal parlementslid Anja Vanrobaeys: “Als de prijzen stijgen, moeten de maaltijdcheques ook omhoog, dat is maar logisch. Het is goed nieuws dat die hogere maaltijdcheques er nu zijn. Extra koopkracht voor wie elke dag keihard werkt, daar blijft Vooruit voor strijden.”

Iedereen heeft al gemerkt dat de winkelkar enorm duur is geworden. Toch zijn de maaltijdcheques sinds 2016 niet meer gestegen.

Als dé partij van de koopkracht beschermen wij de koopkracht van de mensen. Van iedereen die élke dag keihard werkt. Daarom streden wij tijdens onderhandelingen en in de parlementen voor een verhoging van de maaltijdcheques. En nu is die verhoging er eindelijk.

“Als de prijzen stijgen, moeten de maaltijdcheques ook omhoog. Dat is maar logisch. Het is goed nieuws dat die hogere maaltijdcheques er nu zijn. Met 2 euro meer. Extra koopkracht voor wie elke dag keihard werkt, daar blijft Vooruit voor strijden”, zegt ons parlementslid Anja.


Ga naar Laatste nieuws
Over de Auteur

Team Vooruit

Deel dit artikel met je vrienden.